Наша партія

Мерітократична партія України виступає за впровадження в політичне та громадське життя нашої країни сучасних ідей мерітократії.

Ми розпочали політичну кампанію, спрямовану на практичне просування мерітократії в Україні: від підвищення обізнаності громадян про мерітократію до входження прихільників мерітократії до складу Верховної Ради України з метою створення законодавчої бази української мерітократії.

Що таке мерітократія?

Термін «мерітократія» походить від лат. meritus – достойний та грец. кратос – влада, тобто влада достойних або достойновладдя.

Мерітократія – це така система суспільних відносин, в якій людина оцінюється та отримує визнання лише за особисті досягнення, а на владні посади обираються та призначаються виключно чесні та найкомпетентніші люди, незалежно від їхньої партійної належності, статків, зв’язків, релігійних переконань, етнічного чи соціального походження.

За мерітократії країною керують чесні, здібні, компетентні, працьовиті, досвідчені та відповідальні люди, а не «актори», неуки, шахраї та злочинці, яких обирають «демократичним» шляхом введення в оману, підкупу, залякування та інформаційного тероризування людей.

Такі країни світу як Сінгапур та Грузія мають практичний досвід втілення ідей мерітократії та – як наслідок – відсутність корупції, компетентне керівництво та успішний розвиток.

Якою ми є партією?

Ми партія, лідери та члени якої прийшли у політику вперше і не мають позаду політичного минулого.

Ми партія, яка на перше місце ставить не кількість, а якість своїх членів.

Ми партія, яка намагається назавжди прибрати з політики великі гроші, як джерело шаленої політичної корупції.

Ми партія, в якій кожен її член та прихильник мотивовані ідеями мерітократії та надають їй посильну волонтерську допомогу заради творення добра.

Історія

Мерітократичну партію України створено у січні 2011 року за ініціативою адвоката та громадського діяча Ігоря Шевченко. Мерітократична партія України офіційно зареєстрована в Міністерстві юстиції України 12 квітня 2011 року. Партія має своє осередки у більшості областей України і постійно нарощує кількість своїх прихильників.

Статут партії

Зі статутом Мерітократичної партії України можна ознайомитися за цим посиланням.

Програма партії

З Програмою Мерітократичної партії України можна ознайомитися за цим посиланням.

Напишіть відгук