Category Archives: Звернення та заяви

Заява Президії Політичної Ради Мерітократичної партії України стосовно оновлення країни

Вся країна в очікуванні спостерігає за подіями у Верховній Раді України, адже від рішень, які приймаються сьогодні, залежить майбутнє кожного. Перед країною стоїть важливе завдання – сформувати новий уряд та обрати Президента.

Країна потребує змін. Саме зараз настав час для запровадження в життя мерітократичних ідей та принципів. Мерітократичне суспільство – це суспільство побудоване за принципами справедливості, чесності, свободи. Україні необхідні абсолютно нові політики, які забезпечать гідне життя для кожного громадянина, відсутність корупції, вільне підприємництво та рівність кожного перед законом.

Читать далее

Posted in Звернення та заяви | Leave a comment

Заява Президії Політичної Ради Мерітократичної партії України стосовно останніх трагічних подій

Президія Політичної Ради Мерітократичної партії України вкрай занепокоєна загостренням кризи вУкраїні.

Події, що мали місце в останні декілька днів, на вулицях Києва, перетворили мирне протистояння в збройну боротьбу силових структур з протестувальниками майдану. Трагічними наслідками зіткнень стали сотні поранених та десятки вбитих людей. Застосування сили та використання вогнепальної зброї для вирішення політичного конфлікту є неприпустимим в правовій державі. Ті, хто відповідальний за грубі порушення прав людини, повинні понести відповідальність.

Читать далее

Posted in Звернення та заяви | Leave a comment

Скарга до Міністра юстиції з приводу незаконних дій Укрдержреєстру

10 лютого 2014 року Президія Політичної Ради МПУ ухвалила рішення щодо оскарження незаконних дій Державної реєстраційної служби України (підпорядкована Міністру юстиції України), які полягають у відмові в реєстрації змін до Статуту партії та у складі керівних органів МПУ.

Крім судового позову, який буде подано від Мерітократичної партії України, кожен член МПУ може подати Міністру юстиції України власну скаргу, зразок якої наведено нижче. Якщо Ви готові подати скаргу від власного імені, Ви можете скористатися цим зразком, додавши, за бажанням, власне обгрунтування порушення Ваших прав (в тому числі, не лише суто юридичне).

Читать далее

Posted in Звернення та заяви | Leave a comment

Заява Політичної Ради Мерітократичної Партії України

Події останніх тижнів в Україні свідчать про поглиблення та загострення політичної кризи. Мирні багатолюдні протести громадян, які продовжуються вже два місяці, замовчуються та ігноруються з боку чинної влади. Політична воля громадян також не знаходить своєї реалізації через опозиційні партії, які не змогли забезпечити діалогу влада-суспільство.

16 січня 2014 року Верховна Рада України прийняла низку законодавчих актів, які за змістом та часом, не були направлені на врегулювання ситуації. А навпаки, збурили значну частину суспільства та стали загрозою дестабілізації ситуації, узурпації влади та перетворення 45-мільйонної країни на авторитарну поліцейську державу в центрі Європи.

Читать далее

Posted in Звернення та заяви | Leave a comment

Заява Голови Мерітократичної партії України з приводу спроби зірвати підписання угоди про асоціацію з ЄС

Сьогодні український Уряд заявив про односторонню відмову від підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом і його державами — членами.

Читать далее

Posted in Звернення та заяви | Leave a comment

Заява Сергія Коннова з приводу рішення Вищого адміністративного суду України по справі МПУ

Шановні члени Мерітократичної партії України! Звертаюсь до Вас з важливого приводу – рішення Вищого адміністративного суду України стосовно нашої партії.

Читать далее

Posted in Звернення та заяви | Leave a comment

Звернення Голови Мерітократичної партії України до всіх мерітократів України

Шановні мерітократи! Звертаюсь до Вас в якості нового Голови Мерітократичної партії України.

Читать далее

Posted in Звернення та заяви | Leave a comment