Monthly Archives: Лютий 2014

Заява Президії Політичної Ради Мерітократичної партії України стосовно оновлення країни

Вся країна в очікуванні спостерігає за подіями у Верховній Раді України, адже від рішень, які приймаються сьогодні, залежить майбутнє кожного. Перед країною стоїть важливе завдання – сформувати новий уряд та обрати Президента.

Країна потребує змін. Саме зараз настав час для запровадження в життя мерітократичних ідей та принципів. Мерітократичне суспільство – це суспільство побудоване за принципами справедливості, чесності, свободи. Україні необхідні абсолютно нові політики, які забезпечать гідне життя для кожного громадянина, відсутність корупції, вільне підприємництво та рівність кожного перед законом.

Читать далее

Posted in Звернення та заяви | Leave a comment

Заява Президії Політичної Ради Мерітократичної партії України стосовно останніх трагічних подій

Президія Політичної Ради Мерітократичної партії України вкрай занепокоєна загостренням кризи вУкраїні.

Події, що мали місце в останні декілька днів, на вулицях Києва, перетворили мирне протистояння в збройну боротьбу силових структур з протестувальниками майдану. Трагічними наслідками зіткнень стали сотні поранених та десятки вбитих людей. Застосування сили та використання вогнепальної зброї для вирішення політичного конфлікту є неприпустимим в правовій державі. Ті, хто відповідальний за грубі порушення прав людини, повинні понести відповідальність.

Читать далее

Posted in Звернення та заяви | Leave a comment

Скарга до Міністра юстиції з приводу незаконних дій Укрдержреєстру

10 лютого 2014 року Президія Політичної Ради МПУ ухвалила рішення щодо оскарження незаконних дій Державної реєстраційної служби України (підпорядкована Міністру юстиції України), які полягають у відмові в реєстрації змін до Статуту партії та у складі керівних органів МПУ.

Крім судового позову, який буде подано від Мерітократичної партії України, кожен член МПУ може подати Міністру юстиції України власну скаргу, зразок якої наведено нижче. Якщо Ви готові подати скаргу від власного імені, Ви можете скористатися цим зразком, додавши, за бажанням, власне обгрунтування порушення Ваших прав (в тому числі, не лише суто юридичне).

Читать далее

Posted in Звернення та заяви | Leave a comment

МПУ отримала чергову відмову в реєстрації нової редакції Статуту партії – Мінюст Януковича працює…

Шановні мерітократи! Минулого тижня ми отримали чергову відмову Міністерства юстиції України в реєстрації змін до Статуту Мерітократичної партії України.

Здається, Майдан чиновників не лякає, вони налаштовані вічно порушувати конституційні права громадян.

Читать далее

Posted in МПУ | Leave a comment