Пропозиції до виборчої програми МПУ на виборах до Київради 25 травня 2014 року

Шановні мерітократи! Пропоную Вашій увазі перелік виборчих пріоритетів Мерітократичної партії України на місцевих виборах в Києві. Очікую на Ваші пропозиції в коментарях або в особистих повідомленнях. Дякую!

Виборча програма
Мерітократичної партії Україна на виборах до
Київської міської ради 25 травня 2014 року

 1. Негайна ліквідація всіх кіосків (сумнозвістних “малих архітектурних форм” – МАФів) в місцях громадського користування(біля станцій метро, в підземних переходах тощо). Розташування МАФів біля будинків – тількі за згодою мешкаців, які є власниками відповідних прибудинкових територій (з виплатою мешканцям грошей за оренду землі під МАФами).
 2. Кількість зовнішньої реклами в місті має бути скорочена на 95 %. Зараз за рекламними щитами не видно Києва, а гроші від реклами наповнюють не міський бюджет, а кишені посередників.
 3. Повна заборона паркування автомобілів на тротуарах, встановлення впродовж вулиць стовбчиків, які фізично унеможливлюють виїзд автотранспорту на тротуар. Примусова евакуація автомобілів, запаркованих на тротуарах та на пешеходних переходах зі стягненням з порушників значного штрафу (10 000 гривень або більше).
 4. Обкладання податком власників всіх офісних та житлових будівель, споруджених після 2000 року з порушенням нормативів щодо обладнання їх місцями для паркування автотранспорту (підземні гаражі, вуличні паркинги на прибудинкових територіях) з направленням сум податків на будівництво паркінгів в місті.
 5. Програма пріоритетного будівництва паркінгів в Києві. На найближчі 5 років в місті має бути встановлена наступна “іерархія” пріоритетів використання земельних ділянок: (1) парки, сквери, рекреаційні зони; (2) паркінги; (3) обєкти соціального призначення (школи, лікарні тощо); (4) житлові будинки (з вбудованими паркінгами); (5) офісні споруди (з вбудованими паркінгами); (6) торгово-розважальні комплекси (з вбудованими паркінгами).
 6. Розвиток в місті електротранспорту – тролейбусів та трамваїв. Заохочення киян до використання електричних автомобілів, моторолерів (скутерів) та гироціклів (пристроїв типу “сігвей”). Створення мережі станцій (“заправок”) для зарядки акумуляторів електротранспорту.
 7. Обладнання вулиць Києва окремими велосипедними доріжками, створення майданчиків для паркування велосіпедів.
 8. Генеральний план міста та зонування. Генеральний план Києва має бути відкритим для громадськості документом і єдиним дороговказом для всіх майбутніх перетворень в місті.
 9. Запровадження значного податку на власників будівель вище 8 поверхів, збудованих в центральній частині міста після 2000 року – особи, які свідомо стали співучасниками варварського знищення історичного обліку Києва мають за це платити. Розмір податків має бути таким, щоб власники будівель були змущені розглядати навіть варіант економічної доцільності їхнього демонтажу.
 10. Створення міської (муніціпальної) поліції з охорони громадського порядку.
 11. Відкриття всіх майнових реєстрів та кадастрів.
 12. Інвентаризація майна Києва, включаючи всі комунальні будівлі, землю, підземні та водні об’єкти.
 13. Створення в кожному будинку об’єднання співвласників багатоквартного будинку (ОСББ) та навчання киян ефективному управлінню спільним майном.
 14. Передача земельних ділянок під багатоквартирними будинками у спільну власність мешкаців (після створення ОСББ).
 15. Збереження та розвиток парків столиці.
 16. Розвиток системи повноцінного громадського транспорту, заборона маршрутних таксі та заміна їх на великі автобуси та тролейбуси. Виділення на великих вулицях міста окремих смуг для громадського транспорту та запровадження значних штрафів для автовласників, які займають ці смуги для проїзду або паркування автомобілів.
 17. Платний вїзд до центральної частини міста (пільги – для мешканців центру).
 18. Київ – культурна столиця! Наше місто має відродити свої культурні традиції, збагачуючись музеями, театрами, виставочними та концертними заходами світового рівня.
 19. Розвиток спорту, заохочення киян до здорового образу життя, подолання шкидливих звичок.
 20. Дитячі заклади – розвиток мережі, забезпечення безпеки дітей та знищення практики незаконних “поборів” з батьків.
 21. Відновлення міської мережі якісних медичних закладів. Запровадження системи фахових домашніх лікарів. Налагодження дійсно швидкої допомоги. Страхова медиціна.
 22. Фахова, прозора та аполітична мерія (виконавча влада). Київський міський голова та всі посадові особи виконкому мають працювати на киян, а не на політичні партії та різноманітні бізнес-угруповування.
 23. Надання Київраді права ухвалювати місцеві закони. Київ має формувати власне місцеве законодаство, яке повинні поважати та виконувати всі кияни та гості столиці.
 24. Місцеві референдуми – кияни мають починати навчатися брати особисту відповідальність за рішення, що стосуються їхнього міста, району, кварталу або вулиці.
 25. Міський електронний уряд – вся інформація про діяльність Київради та її виконавчого органу має бути постійно доступною в Інтернеті, можливість подання заяв та звернень в електронному вигляді, отримання довідок тощо.
 26. Всі зібрані в місті податки мають залишатися в бюджеті Києва для фінансування міських та соціальних програм в інтересах киян.
 27. Запровадження процедури дострокового вікликання виборцями депутатів Київради та міського голови, якщо вони не виконують свої передвиборчі програми або не відповідають займаним посадам.
 28. Розслідування діяльності міського керівництва, починаючи з 2002 року, та повернення незаконно вилучених коштів та майна міста.
This entry was posted in Вибори. Bookmark the permalink.

Напишіть відгук