Тиск на телеканал ТВі – це замах на свободу слова, – заява кандидата

Кандидат в народні депутати України по 221-ому виборчому округу, адвокат Сергій Коннов поставив свій підпис під заявою представників громадського суспільства в Україні з закликом припинити знищення свободи слова в країні.

Заява, яку на сьогодні підписало більше 1 500 громадян, спрямована на захист українського телевізійного каналу ТВі, який через незалежність своєї інформаційної політики став об’єктом переслідування – ТВі прибирають з кабельних мереж, проти керівництва телеканалу порушувалася кримінальна справа.

«Останні два роки ми спостерігаємо згортання цих свобод в Україні. Відбулася монополізація телевізійного екрану через диспропорційну присутність владного погляду та мінімізацію критичного голосу опозиції і незалежної громадськості. Однак,  події, які відбуваються навколо телекомпанії ТВі у період виборчої кампанії до Верховної Ради України, набули безпрецедентного характеру», – йдеться у заяві.

В країні може зникнути останній телеканал – Тві, в ефірі якого глядачі ще можуть бачити критичну точку зору щодо подій в країні і новини якого незалежні експерти називають найбільш збалансованими.

Доля каналу ТВі – це далеко не лише особливе питання його приватного існування так, як бачать це його власники, його редактори та журналісти. З позиціями останніх можна не погоджуватися. Систематичне нищення критично налаштованого ТВі є набагато більша справа принципу та демократичних, європейських цінностей.

«Події навколо ТВі – це приклад того, що в країні не працює закон. Громадськість вкотре змушена «рятувати чергову ситуацію». Як би закон діяв – потреби в цьому просто не було б», – впевнений Сергій Коннов.

This entry was posted in Заяви кандидата. Bookmark the permalink.

Напишіть відгук