Скарга до Міністра юстиції з приводу незаконних дій Укрдержреєстру

10 лютого 2014 року Президія Політичної Ради МПУ ухвалила рішення щодо оскарження незаконних дій Державної реєстраційної служби України (підпорядкована Міністру юстиції України), які полягають у відмові в реєстрації змін до Статуту партії та у складі керівних органів МПУ.

Крім судового позову, який буде подано від Мерітократичної партії України, кожен член МПУ може подати Міністру юстиції України власну скаргу, зразок якої наведено нижче. Якщо Ви готові подати скаргу від власного імені, Ви можете скористатися цим зразком, додавши, за бажанням, власне обгрунтування порушення Ваших прав (в тому числі, не лише суто юридичне).

Бажано надсилати скарги рекомендованим листом з повідомленням про вручення. Копії отриманих Вами відповідей (якщо вони будуть!) надсилайте, будь ласка, до Секретаріату МПУ. Таким чином члени партії можуть висловити свій колективний протест проти свавілля “юстиції” Президента Януковича. Це буде для них другим Майданом!

в.о. Міністра юстиції України

Лукаш Олені Леонідівні

вул. Городецького, 13, м. Київ, 01001

Коннова Сергія Володимировича

(адреса)

члена Мерітократичної партії України

СКАРГА

 Шановна пані Міністр!

Звертаюсь до Вас зі скаргою на незаконні дії Державної реєстраційної служби України (Укрдержреєстр), яка щойно відмовила в реєстрації змін до Статуту та у складі керівних органів політичної партії “Мерітократична партія Україна”.

Відповідні рішення були прийняті Мерітократичною партією України згідно її Статуту та подані для реєстрації відповідно до вимог чинного законодавства.

Проте, вже третій раз поспіль Укрдержреєстр відмовляє в реєстрації цих змін, кожного разу вказуючи на різні “причини” відмови.

Такі дії посадових осіб Укрдержреєстру є грубим втручанням в діяльність Мерітократичної партії України та мають наслідком порушенням конституційних прав громадян України – членів Мерітократичної партії України – на участь в політичних партіях (стаття 36 Конституції України).

Відповідно до п. 1 Положення про Державну реєстраційну службу України, затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 року № 401Ґ2011, Державна реєстраційна служба України (Укрдержреєстр) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра юстиції України та входить до системи органів виконавчої влади.

Прошу Вас виконати Ваши обов’язки та вжити заходів щодо припинення бюрократичного свавілля в Укрдержреєстрі стосовно Мерітократичної партії України.

З повагою,

Підпис

Дата

This entry was posted in Звернення та заяви. Bookmark the permalink.

Напишіть відгук