17.03.14 відбулося засідання Президії Політради МПУ

17 березня 2014 року за головування Голови партії Сергія Коннова відбулося чергове засідання Президії Політичної ради МПУ. В роботі партійного органу також брали участь керівник центрального Секретаріату Галина Стрижко та член Президії Політичної Ради МПУ Сергій Худолій.

Перше питання порядку денного засідання – доповідь керівника центрального секретаріату Галини Стрижко щодо ситуації з підготовки проведення конференції київської регіональної парторганізації. Після обговорення ключових питань з організації цього заходу були визначені терміни та відповідальні виконавці з урахуванням календаря передвиборчої кампанії в м. Києві.

В розвиток питання конференції київської РПО Президія Політичної Ради МПУ обговорила питання  участі представників партії в виборах міського Голови та Київради. З огляду на здобутий досвід у попередніх виборах до Верховної Ради в київських мажоритарних округах, учасниками засідання були сформульовані головні вимоги до майбутніх кандидатів від МПУ. Остаточне затвердження персонального складу висуванців від МПУ та організації їх підтримки члени Президії запланували здійсніти на міській конференції в першій декаді квітня.

Окремим питанням розгляду стала ситуація та стан справ в регіональних парторганізаціях. Була заслухана зведена інформація, яку отримував секретаріат від керівників одеської, сумської, кировоградської, донецької організацій та з м.Чернівці. Відповідно до тенденцій, що складаються в суспільстві, були відзначені головні напрямки для актуальної діяльності партійців. В першу чергу, це активна співпраця з усіма громадськими активістами та спільнотами, що стежать та впливають на кадрову політику нової владної команди. Також був запропонований формат дієвого контролю за новопризначеними на ключові посади в областях: відповідність мерітократичним критеріям, прозорість та публічність процедур призначення, активний спротив та громадське вето на поновлення скомпрометованих очільників.

На завершення засідання з доповіддю про хід співпраці з державотворчою ініціативою “Громадянська Система” виступив член Президії Сергій Худолій. За підсумками обговорення з цього питання було вирішено розпочати перемовини щодо можливого формування об`єднанної партії (представника об`єднанних громадян) на базі Мерітократичної Партії України. Одночасно, з метою формування позиції МПУ з огляду на поточну ситуацію з виборами всіх рівнів, уточнення планів на рік та визначення умов для перемовин з “Громадянською Системою”, рекомендувати Голові МПУ невідкладно скликати засідання Політичної Ради.

This entry was posted in МПУ. Bookmark the permalink.

Напишіть відгук