10.03.14 відбулися збори київських мерітократів

10 березня 2014 року в київському офісі МПУ відбулися збори мерітократичної спільноти міста Києва. На заході були розглянуті наступні питання порядку денного:

1. Які конкретні кроки та дії потрібні від спільноти мерітократів сьогодні.
2. Про роль та місце партії в організації їх практичної діяльності.
3. Про партійні організації Києва та їх лідерів.
4. Про участь мерітократів у виборах до Київради.

В зборах приймали участь Голова МПУ Сергій Коннов, члени Політичної Ради, члени київської організації МПУ, безпартійні прихильники ідей мерітократії.

За підсумками обговорення були сформульовані декілька пропозицій для партійного керівництва. Найголовнішим серед них було визначена необхідність оперативного чіткого формулювання поточної позиції МПУ щодо всіх виборів, які будуть відбуватися найближчим часом. Також важливою було відзначена потреба в негайних перемовинах з громадськими формуваннями та активістами, що активно долучаються до київських виборів. Київській партійній організації рекомендовано провести опитування-відбір членів партії для балотування кандидатами в міськраду.

Крім того, на своїх зборах мерітократи визначили низку конкретних дій для реалізації в найближчий час. Серед них, підготовка “мерітократичних тез” для кандидатів в депутати Київради та мера Києва (Л.Давиденко), проведення низки партійних організаційних заходів відповідно статуту (А.Шатній), встановлення контактів з групою “Нова країна” та організація спільних заходів (О.Мась), підготовка історичного огляду традицій достойновладдя в Україні (А.Опалінський).

Наостанок, до уваги мерітократів була представлена державотворча ініціатива громадян “Громадянська система”. Спільна мета та бачення шляхів побудови успішної країни дозволяє розглядати активне співробітництво з нею. Це обумовлено необхідністю для партії підтримки широкими верствами громадян та потребою для ініціативи реалізації політичної волі обєднанних громадян. Учасники зібрання погодилися продовжити поглиблення взаємодії з ініціативою.

This entry was posted in Мерітократи. Bookmark the permalink.

Напишіть відгук