Перший внесок виборця до мого виборчого фонду

Як незалежний кандидат в народні депутати України, свій виборчий фонд я формую за рахунок власних заощаджень. Але я був приємно вражений отримати перший внесок від виборця.

Свою підтримку моїй виборчій кампанії надав мій колега – адвокат Олег Макаров (юридична фірма “Василь Кісіль і Партнери”) .

За законом, виборчий фонд кандидата в народні депутати України формується за рахунок його власних коштів та добровільних внесків виборців – громадян України.

Кошти виборчого фонду витрачаються на оплату агітаційних матеріалів та інші потреби виборчої кампанії.

Якщо Ви маєте можливість та бажання надати мені допомогу хоча б невеликим внеском, зробить це за наступними реквізитами:

Отримувач: Коннов Сергій Володимирович

Ідентифікаційний код: 2492211910

Номер рахунку: 26434052600146

Банк: ПАТ КБ «Приватбанк»

ЗКПО банку: 14360570

МФО: 320649

Призначення платежу: добровільний внесок до виборчого фонду Коннова С.В. Ваші прізвище, ім’я, по батькові, дата народження та місце проживання (адреса житла).

Увага! Обов’язково зазначайте в платіжному документі своє прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, а також місце проживання (адресу житла) – це суттєва вимога закону!

Звіт про надходження та витрачання коштів виборчого фонду публікується та постійно оновлюється на сайті konnov.org.

Увага! Відповідно до закону:

1. Добровільний внесок до виборчого фонду може зробити лише громадянин України.

2. Ви можете зробити кілька внесків, але розмір Вашого загального добровільного внеску до мого виборчого фонду не може перевищувати 22 040 гривень.

3. Прямо забороняється робити добровільні внески до виборчого фонду: (1) іноземцям та особам без громадянства; (2) анонімним жертводавцям (без зазначення в платіжному документі прізвища, імені, по батькові, дати народження, а також місця проживання і адреси житла особи, як робить внесок).

Кошти, отримані з порушенням вимог закону, будуть повернені платнику, а у разі неможливості – перераховані до Державного бюджету України.

This entry was posted in Гроші. Bookmark the permalink.

Напишіть відгук