Створено єдиний штаб виборчої кампанії кандидатів від Мерітократичної партії України

14 серпня 2012 року в офісі Секретаріату Мерітократичної партії України відбулася організаційна зустріч кандидатів в народні депутати України – членів МПУ, які на виборах 2012 року балотуються до парламенту по м. Києву.

На зустрічі був обговорений календарний план виборчої кампанії, затверджені основні елементи стратегії, створена координаційна рада на чолі з членом Політичної Ради Мерітократичної партії України Сергієм Худолієм.

Головні цілі виборчої кампанії, які були визначені учасниками зустрічі, безпосередньо стосуються поточних партійних завдань: розповсюдження ідей мерітократії, безпосередній контакт з великою кількістю людей для залучення нових прихильників, підвищення свідомості громадян стосовно відповідальності за обрану владу. Заклик «Довір владу достойним!» стане гаслом мерітократів в агітаційній та пропагандистській роботі.

Також були погоджені дати виходу газети «Мерітократія», підготовлена чернетка макету листівки «Наша мерітократична команда», визначені основні засоби агітації.

Особливу увагу учасники зустрічі звернули на проблему захисту результатів волевиявлення громадян. В кожному окрузі планується мобілізувати достатню кількість спостерігачів та делегувати представників кандидатів та партії до виборчих комісій.

Учасники наради вирішили звернутися до членів партії та прихильників мерітократії, які мешкають у Києві, з проханням надати посильну допомогу в день виборів.

Як відомо, у Києві мерітократи йдуть на парламентські вибори по чотирьох мажоритарних округах – № 217 (Оболонь – Дмитро Забавський), № 220 (Поділ – Станіслава Лясота), № 221 (Печерськ та частина Солом’янки – Сергій Коннов), № 222 (Солом’янка – Галина Стрижко). Всі вони взяли участь у зустрічі в Секретаріаті партії

На засіданні панувала енергійна та творча атмосфера, був відчутний намір до інтенсивної роботи з розповсюдження мерітократичних ідей. Координаційна рада очікує на всебічну підтримку  партійців та готова долучати до спільної роботи всіх бажаючих проявити свої громадсько-політичні таланти та здібності.

This entry was posted in Мерітократи. Bookmark the permalink.

Напишіть відгук